יום ב', ה’ בתמוז תשע”ח
דף הבית הצוות החינוכי המרחב הכיתתי גלריית תמונות חדר מורים יצירת קשר
תגובות: -1  צפיות: -1
תגובות: -1  צפיות: -1
תגובות: -1  צפיות: -1
שירים לחג....משהו שלא כל כך מכירים. תהנו!
חג הסיגד והקשר לרב עובדיה זצ"ל - חג הסיגד הוא חג שחוגגים אותו עדת האתיופים. חג זה אורך יום שתחילתו הוא יום תענית ולאחריה סעודה. חג זה מסמל את הכמיהה של עדה זו לירושלים. בארצנו, עולים עדה זו לארמון הנציב המשקיף להר הבית, בחו"ל הם עולים להר גבוה הפונה לעבר ירושלים. השנה (תשע"ד) יחול החג ביום חמישי כ"ז בחשון ולא בכ"ט בחשון מכיוון שיוצא בשבת.
תגובות: -1  צפיות: -1
לקראת החזרה ללימודים, לקראת שנת תשע"ד שבפתח - צוות ממ"ד יפה נוף מאחל לכל קהילתו - שנה טובה ומוצלחת!
מה אתם עושים בחופש?
הקשר הרב דורי הינו פרוייקט של סבים וסבתות עם נכדיהם כשכל אחד תורם את תרומתו - שילוב של ניסיון חיים וסיפורי חיים מול ניסיון במחשב ולמידה אינטרנטית.המפגש נערך בבית הספר, בחדר מחשבים על פי סילבוס מסודר.
מושגים אלה (לפי כיתות) יחולקו לתלמידים בימים הקרובים. לאחר חופשת הפסח יבחנו התלמידים על מושגים אלה. דאגו שילדיכם ישננו את המושגים בחופשת הפסח.
התמונה היא קישור לפעילות בנושא הבחירות.
הורים יקרים, אנא, מלאו את פרטי המייל שלכם בשאלון הבא כדי שנוכל לעמוד איתכם בקשר....התמונה היא קישור לשאלון, לחצו עליה כדי לעבור אליו.
מי היה בן גוריון? ומי היה בגין? בואו להכיר את מנהיגינו מהעבר...
הורים יקרים!שימו לב!בין העונים על השאלון תוגרל ארוחת בריאות בארומה!!!
תלמידים יקרים! אנא, הוסיפו לכאן את תפילתכם עבור תושב הדרום וחיילינו..... תפילותיהם של תינוקות של בית רבן אינן חוזרות ריקם! בית הספר נרתם לשלוח לתלמידי בית הספר בדרום משלוח של ברכה וחטיף.
מהו חג הסיגד? מי חוגג אותו ומתי? מה משמעותו?
קטגורייה חדשה בשם "העלון השבועי". בקישור זה יועלו מידי שבוע העלונים הבית סיפריים היוצאים לקראת שבת.התמונה הינה קישור לקטגוריה של "העלון השבועי". קריאה מהנה!
את הפעילות בדף הבית הינכם יכולים לבצע ללא צורך בסיסמא ובשם המשתמש אך, כדי לבצע את הפעילות הכיתתית עליכם להיכנס למרחבים הכיתתיים ושם להכניס את שם המשתמש - שם משפחה ושם פרטי ביחד ללא רווחים והסיסמא - מספר תעודת הזהות ללא סיפרת 0 בהתחלה. בהצלחה!זיכרו, כל תמונה הינה קישור לדף פעילות.
להלן קובץ עם רשימת הספרים לשנה החדשה.
התמונה הינה קישור לאתר ערוץ מאיר.
כל תמונה הינה קישור לפעילות.
תלמידים יקרים! אתם מוזמנים לבקר במקצועות הלימוד - אוריינות, חשבון, אנגלית, בריאות, מדעים ושאר המקצועות. שם תמצאו מגוון פעילויות לחופשת הקיץ הארוכה.תהנו!
אינטרנט בטוח
פינת הפסיכולוגים
המרחב הכיתתי
מקצועות הלימוד
לוח אירועים
תקנון בית סיפרי
הנהגה הורית
הבוגרים שלנו
דבר תורה
דף קשר שבועי
למידה בשעת חירום