יום ב', ה’ בתמוז תשע”ח
דף הבית הצוות החינוכי המרחב הכיתתי גלריית תמונות חדר מורים יצירת קשר
תגובות: -1  צפיות: -1
כניסה עם שם משתמש וסיסמא של אופק-מטח (ת.ז ללא 0)
מוזמנים להיכנס לאתר של משרד החינוך למצוא לכם פעילות/משחק מעניין.
תגובות: -1  צפיות: -1
תגובות: -1  צפיות: -1
חשוב שגם אתם וגם ילדכם תדעו שיש למי לפנות ובמי להיעזר במידת הצורך.
תגובות: -1  צפיות: -1
סדרת מפגשים וירטואלים
תגובות: -1  צפיות: -1
המפגש הקרוב במסגרת התכנית "הורים מקוונים לרשת בטוחה" יתקיים ביום שני, 24.3.14 בשעה 21:00. המפגש יעסוק בגלישה היום יומית של ילדנו ברשת האינטרנט אשר עלולה לסבך אותם בעבירות פליליות, שישפיעו על מהלך חייהם כי "הכתם נשאר על הקיר".
תגובות: -1  צפיות: -1
ילדים שלנו מבלים חלק ניכר מזמנם ברשת האינטרנט אשר לצד היתרונות מכילה גם סכנות רבות. לנו ההורים נדמה כי ילדינו נמצאים בביתם במקום מוגן ובטוח, כאשר למעשה הם נמצאים במרחב ווירטואלי אינסופי ללא הגנה ופיקוח. הנכם מוזמנים לסדרה של מפגשים וירטואלים אשר יעניקו לכם כלים מעשיים לדיאלוג והגנה על ילדיכם. המפגשים יתקיימו בשעות הערב, וניתן להתחבר אליהם באמצעות המחשב - עם כוס קפה ובנעלי בית. מפגש הפתיחה הועבר ע"י ד"ר אבשלום אדרת בנושא סיכונים והזדמנויות ברשת. המפגש השני בסדרה יתקיים ביום רביעי, 8.1.14, בשעה 21:00המפגש יועבר ע"י ד"ר מירן בוניאל-ניסים בנושא פורונוגרפיה ומיניות ברשת. ההשתתפות בהרצאות ללא תשלום – אך מצריכה רישום מראש.
תגובות: -1  צפיות: -1
לקראת סיום שנה"ל והתחלת חופשת הקיץ, מצורפת אגרת להורים והתלמידים. בנוסף מצ"ב כרטיס הטבות לתלמיד שהנפיק משרד החינוך.
לקראת החופש מאפשרים אתר מעלה לילדים וערוץ מאיר לילדים כניסה חינם לפעילויות חינוכיות. עליכם ללחוץ על התמונה, להיכנס ולהירשם כך שתוכלו להינות מהפעילויות.אם אתם מסתבכים, היעזרו בהורים.
החופש הגדול עומד בפתח ומזמן עבור ילדנו מגוון רחב של פעילויות ומקומות בילוי. המרחב האינטרנטי הינו אחד ממקומות הבילוי בהם מתרחשת פעילות ענפה הכוללת התנסויות חדשות ומרתקות מחד גיסא ומציפה בפניהם דילמות וסוגיות מאידך גיסא. כאנשי חינוך וכמבוגרים, אנו רוצים להעביר אל התלמידים את המסר באשר להתנהלות נבונה ואחראית ברשת.על כן, התגייסותכם לתהליך החינוך לגלישה נבונה משמעותית ביותר.מצ"ב איגרת המקשרת לעלון המספק כלים, עצות והנחיות שיסיעו לכם לשוחח עם ילדכם על גלישה נבונה ובטוחה.זאת מתוך התפיסה כי גם בקיץ אחריות ההורים לא יוצאת לחופש.באיחוליי חופשה מהנה ובטוחה.
10:52 (30/06/13)
בנות כתות ב'- ה' בנות עמלו על הכנת פרויקט משפט תנועה כסיכום ליחידת החומר בהתעמלות קרקע, ניתן לצפות בחלק קטן מן הביצועים. בהנאה!
ביום שלישי, ה-7.2, י"ד בשבט התקיים יום האינטרנט הבטוח. ביום זה שוחחנו עם התלמידים על הסכנות ברשת.
כיצד נכנסים ונרשמים לסביבת הלמידה "גלים"?
מידע להורים בנושא גלישה בטוחה בכלל ובעיקר בחופש ממשרד החינוך.
התמונה הינה קישור לאתר של משרד החינוך
תלמידי כיתות ג'-ה', בהמשך לחוזרים שנשלחו עימכם הביתה - עליכם להיכנס למרחביים של שכבתכם ולבצע את הקישור לאתר גלים שהועלה שם.לאחר מכן, עליכם להודיע בפורום שנכנסתם לאתר וביצעתם את המשימות.בהצלחה!
אינטרנט בטוח
פינת הפסיכולוגים
המרחב הכיתתי
מקצועות הלימוד
לוח אירועים
תקנון בית סיפרי
הנהגה הורית
הבוגרים שלנו
דבר תורה
דף קשר שבועי
למידה בשעת חירום